Kısaca Hakkımızda

Yerimiz Ankara Bağlıca Mahallesinde Bilgisayar Mağazasıdır.. Güvenlik kurulumları, Server kurulumları ve Bilişimle alakalı diğer işlerimizde yerinize gelerek veya uzaktan bağlantı ile problemlerinizi çözüme ulaştırmayız.

Can Bilgisayar olarak Mağazamızda Bilgisayar Satış, Yazıcı, Toner, Server, Güvenlik Kamera Kurulumu v.s ürünlerimiz bulunmaktadır. Toplu fiyatlarda indirim uygulanır ve özel sipariş getirtebiliriz. Yurtdışı ve Yurtiçi mevcut tüm ürünlerin siparişleri alınabilir. 10 Seneyi aşkın firmamızın daha önce Batıkent, Etimesgut gibi bölgelerinde hizmet vermekteydik şimdi ise türkiye’nin her yerine e- Ticaret üzerinden herkese hizmet vermekteyiz.

Bartın, Trabzon, Diyarbakır, Adana, İstanbul v.s. gibi tüm illerde malzeme temini ve kurulumu gerçekleştirmeyiz.

Web Tasarım olarak;

Yurtiçi ve Yurtdışı olmak üzere Web Sayfası yapımında tüm esnaflara hizmet vermekteyiz. İster E- ticaret, ister Web tasarım, ister blog tasarımı ile tüm müşterilerimize memnun etmek için çalışmaktayız.

Yazılım Kısaca Hakkında

Yazılım alanında ise 100 den fazla projemiz bulunmaktadır. Hayata geçen büyük projelerimizden birisi ise Servis Bil uygulamasıdır. Servis takip sistemi ile Türkiye sınırları içerisindeki tüm servis araçlarının takibini sağlayarak velilerimize çocuklarının konumunu ve sms yolu ile bildiren bir uygulamadır. Bu uygulama hayata geçtiği andan itibaren çalışmakta ve genelde okullarda uygulanmakta olup Servis Sorumlusu veya Okul Yetkilileri ile anlaşma sağlanıp Tablet yazılım olarak araçlara tanıtılmaktadır.

Seo Hizmeti

WebTasarım, Yazılım ekibimizce yapılan Web sayfalarında bir süre sonra müşterilerimizin isteklerine cevap vermek için Seo Ajans hizmeti de vermek istedik, Bunun üzerine Can Bilişim olarak da Seo hizmeti vermekteyiz. Müşterilerinizin sizi daha çok bulmasına yardımcı olarak Seo yazılımlarımız ile sizlere web tasarım ve yazılım yanında hizmet vermekteyiz.

Google ile iş birliği içerisinde, Konumlamalarınıza ve Web sayfanıza yapılan Görsel ve Yazısal Seo çalışmalarımız ile de sizlere aradığınız müşteri potansiyelinizi en üst seviyeye çıkarmak için elimizden geleni yapmaktan gurur duyarız.

Etimesgut Web Tasarım, Bağlıca Bilgisayar Mağazası, Bağlıca Yazılım, Ankara Yazılım, Ankara Web Tasarım, Etimesgut Bilgisayar, Etimesgut Web Tasarım, Etimesgut Yazılım, Çankaya Bilgisayar Mağazası, Yenimahalle Bilgisayar, Memeroğlu Caddesi Bilgisayar, Etimesgut Bağlıca Bilgisayar, Bağlıca Kamera Kurulumu, Etimesgut Kamera Kurulumu, Bağlıca Bilgisayar Saf Malzeme, Bağlıca Kamera Arızası, Kamera Diski, Güvenlil Adaptörü, Bağlıca Bilgisayar Teknik Servis, Bağlıca Bilgisayar Kasası, Bağlıca Laptop Tamiri, Bağlıca Toner Dolumu, Bağlıca Modem, Bağlıca Access Point, Bağlıca Bina Güvenlik Kamerası, Ankara Seo, Bağlıca Seo, Google’da Öne Çıkmak İstiyorum, Web Sayfamı üst sıralara çıkarmak,

Kısaca Hakkımızda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön