Google ile İş Ortaklığı

Firmamız bünyesinde sadece Web Sitesi yapmakla kalmıyor;

Google ile işbirliği içinde “Google Benim İşletmem(Harita veİletişim Bilgileri)” hesabı “Adwords (Reklam) Hesabı ve “Adsense” Hesabı gibi birçok Google üyeliklerinizide aktif ederek sizlerin bulunmasında yardımcı olur.

Adwords, Benim işletmem fotoğraf tasarımları, etiketleri v.b. Seo çalışmaları ile sizlere uzun vadede bir seo hizmeti sunmaktadır.

Adwords reklamlarınızı yönetebileceğiniz reklam verilebilecek bir yönetim paneli açmakla kalmayıp, iptal olan üyelikleriniz ile de ilgilenmektedir.

Adwords’e Reklam veriyorum ama dönüş alamıyorum ?

Genellikle sorulan sorular arasında ilk sorulardan yer alan bir sorudur. Para veriyorum ama neden dönüş alamıorum, Önerilen kısmını seçiyorum veya fotoğraf tasarımımda var ama dönüş alamıyorum ?

Bunun tasarım ve hazır önerilen seçmenizden ziyade “Anahtar Kelime Planlayıcısı” ile de “Anahtar Kelimeler”inize bakarak uygun bir fiyat politikası belirlemeniz lazım, Böylece hem kendi hemde diğer reklam veren arkadaşlarınız yönelik hem daha etik bir fiyat vermiş olursunuz, hemde kafanız göre bir rakam vermekten ziyade ücretlerinizi anahtar kelime planlayıcıda görerek en üst rakamı vererek üste çıkabilme şansınız daha da artmış olur.

Google ile İş Ortaklığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön