Seo Hizmeti

Web Sayfası / Benim İşletmem ve Adwords?

Web Sitesi Yapmak ve Google hesapları açmak artık herkesin neredeyse yaptığı işlerdir. Biz bundan farklı olarak sizleri Seo hizmeti ile buluşturuyoruz.. Sürekli Reklam parası vermek mi ? Yoksa bir Seo hizmeti almak mı ? İnsanlar sizleri Google’da nasıl bulur ? Mesleğiniz ile alakalı en çok aranan kelimeler nelerdir ? gibi sorularınızın cevaplarını biz hizmetimiz ile karşılamaktayız..

Web Sayfası Neden Önemlidir ?

İlk öncelikle Web Sayfanız Seo uyumlu bir web sayfası olmalıdır.

ikinci olarak bunlara uygun Yazılım, Etiketleme, Meta v.s.

Üçüncü olarak bakış açısı iyi bir kalıp çıkarıyoruz ve o kalıbın içeriğine elimizden geldiğince mesleğinize uygun olarak tasarımsal bir seo hizmetide yaparak sizlere sunuyoruz.

Adwords ve Benim İşletmem Ne Kadar Faydalıdır?

Adwords hesapları açmak isteyen ve para ile reklam vererek de tabiki öne çıkılabilir bunuda öneriyoruz yalnızca sizin nasıl paranız biter ise karşı tarafıda öyle düşünmek lazım. Boş bir sayfaya seo vermektense ilk önce alt yapı oluşturup belirli tıklama sayısına ulaşıp sonradan hiç reklam yapmanıza gerek kalmadığını bir düşünün.

Belirli sitelerde bunlarla alakalı belli formlarda seo ile ilgili birçok yazı bulabilirsiniz.. Ancak bunu yapabilecek güvenilir ve işinin ehli bu işi yapmaktan zevk duyan kişilerle çalışmak sizi bir adım daha ileriye götürür.

Can Bilişim Dan. olarak 7/24 Telefon hizmetinin yanı sıra Bilişim Firması olarak bu işi yapan az firmalardan bir tanesiyiz.

Benim işletmem düşünce tarzımız..

Google Benim işletmem açmak veya Adwords’den reklam vermek kesinlikle artık yetmiyor. Çünkü artık bir çok firma zaten bunu kendisi yapıyor. Asıl iş bundan sonra başlıyor. Odak Anahtar Kelimeler, İşinizle alakalı cümleler, Kullanıcıya hitaben bir döküman, yazı aklınıza gelebilecek herşey’den ve her kelimeden yararlanmak gerekir. En önemlisi ise bir bakış açınızın olması bakış açısı olmayan kelime türetemeyen herkes bu işte eksik kalır. Can Bilişim firması olarak düşüncelerimiz bu yöndedir. Görüşmelerimize gelmeden önce bu yazıları okumanız ve yaptığımız işleri nasıl bir itina ile düşündüğümüzü bilin istedik. Tüm Seo ekibiz adına bütün müşterilerimize ve yeni olacak olan tüm müşterilerimize ve bu yazıyı okuyan herkese teşekkür eder. Firmamız hakkında bilgi için şurayı tıklayınız

Seo Hizmetinde Farklılık ve Örnek ?

Seo Hizmetinde Önemli olan özgün yazılar, bloglar, makaleler gibi birçok köşe taşı içerikleri bulunuyor. Bunlar Seo Hizmeti için ön planda olan önemli konulardır. Mesleğiniz ne olursa olsun size uygun özel ve özgün yazılar ve makaleler sizin sitenizin ön plana çıkmanız çok yardımı olacaktır. Diyelim ki bir Tesisatçısınız İlk önce hangi şehir için veya hangi ülke yapılacağına karar verilir daha sonra diyelim ki Şehir seçtiniz ve bulunduğunuz şehirde “tesisat” kelimesi yazıldığında en başta olmak istiyorsunuz..

Bu durumda anahtar kelime araştırması yapıldıktan sonra şehir içinde ayrı bir seo analizi ve haritası çıkarılır sonra diğer rakiplerinizin alt sırada kalması içi yani sizin üst sırada olmanız için nasıl bir seo gerekiyorsa nasıl bir yol izlenilmesi veya kaç aylık bir çalışma gerekiyorsa bunları yüzyüze konuşuyoruz yapıcaklarımızı yüzeysel olarka sizlere aktardıktan sonra Gerekli olan Etiketleme, Makale, Blog ve Yazılımımızı size sunuyor anlaşıyor ve seo işine başlamış oluyoruz. Bu süre zarfında sizlere 7/24 telefon desteği ve mail üzerinden bilgilendirme mesajları gelecektir.

Örnek olarak Seo;

Şunu belirtmeliyiz ki her anahtar kelime, her şehir, her ülke hatta her semt farklı çalışmalar gerektirmektedir. Örnek olarak Bir semt bazında konuşur isek “A” mahallesinde bir meslektaşınız seo yaptırmış ise sizin de “A” mahallesinde olduğunuz düşünülürse siz o seo yapan arkadaşınızdan bir tık daha fazla ( Örnek olarak; Sadece Makale üzerine seo yazmış olsun ) Sizde bunun üzerine ( Makale ve Etiket ) Yaptığınız takdirde bu arkadaşınızdan bir tık daha üste çıkmış olursunuz ama tabiki bu kadar basit değil anlamayan arkadaşarımız için bu durumu bu şekilde özetlemeye çalıştır.

Yani işin özü her seo çalışması farklıdır. Yapılan seo tarzı gibi.. evet bu konuya da değinecek olursak bazen iki seo firması bile karşı karşıya gelebiliyor bu durumda çalışma tarzlarının farklılığı nedeni ile Google bu ajansları tabiki hiçe saymıyor ve sırası ile veya gün hesabı ile iki firmayada hakkını bölebiliyor. Dediğim gibi siz bir tık daha üstü yapmanız sizi her zaman ön planda tutacaktır. Buda emek ve zaman demektir. Seo işi diğer işlere nazaran çok emek, sabır, zaman ve yetenek isteyen bir iştir. Bakış açısı olmazsa olmazdır bu işte buraya sayfalar dolusu seo ile ilgili ne yazarsam yazayım emin olun bu kadar değil tabiki diyeceğim emin olun.

Web Sitesine Göre Seo Hizmeti Nedir ?

Bir çok Web Site yapma yolu vardır. Bunlar’dan bir kaçını sıralamak ve örnek vermek gerekirse WordPress, joomla, Html, Yazılım v.s gibi bir çok yol ile web sitemizi tasarlayabiliriz.

Ama burada her siteye aynı Seo Hizmeti verilmez.. Mantıkta yapılan iş aynıdır. ama yapılış tarzı farklıdır. Genellikle Hazır sitelerde Seo programları satın alınarak yapılır. Diğer sitelerde ise bu iş daha uzun yoldan yani kulağın öbür tarafından tutmaya benzer ama tabiki ne yaparsanız yapın şunu belirtmeliyim ki ikiside zor ve emek isteyen bir iştir.

Konum Nasıl Yapılır ?

Seo da ilk yapılan hemen bir benim işletmem hesabı açarak haritalarda kendinizi belirtmenizdir. Müşterilerinizin size ulaşması, ürünlerinizi görmesi, ne iş yaptığınızı görmesi, hakkınızda bilgi için ilk size bulabileceği yer kesinlikle Google haritalardır. Artık bunu herkes yapıyor zaten ama bu hesabı web siteniz ile bağlayarak nasıl yöneteceksiniz ? Ya da bilgilerinizin daha düzgün gözükmesi için veya konumunuzu ne en üst sıralarda yer aldırır? Gibi bütün sorularınız için Seo Hizmeti almanız ve Can Bilgisayar ile görüşmenizi rica ederiz. Bizler sizlere çoğu zaman ücretsiz olarak Benim işletmem hesabınızı sizin yerinize açarak sizlere güven vererek ve bu şekilde güven içinde giderek ilk paranın değil her zaman güvenin önemli ön planda olduğunu göstererek hizmet vermek istiyoruz. Bir çok müşterimizin belki konumları ücretsiz olarak tarafımızdan hiç bir ücret alınmamıştır.

Can Bilgisayar olarak Seo hizmeti vermekten gurur duyar. Sizlerle bir ömür beraber çalışmaya umut eder ve daha nice senelere nice güzel çalışmalarımız ile çalışmaktan büyük zevk duyarız. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür eder. Bol satışlı ve hayırlı kazançlar dileriz..

seo
www.canbilgisayarim.com
Seo Hizmeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön