Güvenlik Kurulumları

Bilişim ve Danışmanlık veren firmamız sadece bunlarla yetinmeyip sizlere güvenlik sistemleri ( Firewall v.s.) Güvenlik Kamera Kurulumları ve Alarm Sistemleri alanında da sizlere hizmet vermektedir. Günümüzde bir çok olayların yaşandığı ülkemizde aynı zamanda bunalrı için firmamıza ait Adli Bilişim Bilirkişi sertifikası’da bulunmaktadır. Yani bir olay esnasında sizlere Bilirkişi olarak da hizmet vermekte ve bunların sizler için artı yanlarının ne olduğunu bilip Güvenliğinizi en üst düzeyde sağlamaktayız.

Dahua Deneyimi

Dahua Teknolojileri ile kamera kurulumlarınız daha güvenli. Telefondan 7/14 izleme, Bilgisayar ve Tabletlerinizden izleyen programları 2 yıl garantili faturalı olan ürünlerimiz ile kurulumlarınızda Can Bilişim tarafından yapılmaktadır.

Ankara’daki bir çok seminerlere katılarak sizler için en iyi fiyat ve en iyi kurulum şekli için müşterilerimizin şikayetlerini en azamiye indirgeme düşüncesi ile yıllardır uğraşmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize kurulumdan sonra 1 ay içinde olabilecek tüm servislerimiz tarafımızca ücretsizdir. Ürünlerimizin hepsi güvenlik kamerasından, kayıt cihazlarından, diskine ve kablolarına kadar kalitelidir. Örneğin kablolarımız 0,50 kalınığındadır. Birçok firma ucuza kaçarak 0,22 kullanmaktadır. Bu da kablo ömrünü ve dayanıklılığını artırmaktadır. Bir çok şikayet ise Disklerden gelmektedir. Kayıt Cihazımız kayıt almıyor hatasıdır.. Bunun sebebi kayıt cihazı içerisinde kullanılan diskin 7/24 olmamasından kaynaklanmaktadır. Buda bir gün kayıt alır diğer gün kayıt almaz gibi şikayetlere sebep olmaktadır.

Kamera çeşitleri, Kayıt Cihazları, 7/24 Hard Disk Malzeme teminimiz bulunmaktadır. İletişim için lütfen tıklayınız..

Haikon Deneyimi

Haikon kurulumlarımızdan genelde hikvision tercih eden Can Bilişim artık hilook serisi ilede sizlerle. Hikvision seri üretimi Türkiye’de azalması Distrübütörlerde değişimde yaşadığımız sıkıntılarımızdan sonra Hilook serisi ile de Haikon Güvenlik kurulumlarına devam etmekteyiz.

Telefon, Tablet, Bilgisayar v.s gibi bir çok kanaldan izlenme seçeneği 2 yıl garantisi ile Haikon ile beraber size kurulumlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Firewall Server Kurulumu

Firewall Nedir?

Güvenlik duvarları yani firewall sistemleri, gelen ve giden tüm ağ trafiğini kontrol ederek belirli filtrelerden geçirip, ağ trafiği içerisindeki zararlı eylemleri durdurmayı amaçlar. Bu sayede ağ güvenliği sağlanır. Şirket içi ağ veya ağlar üzerindeki cihaz ve bilgisayarlarınızı diğer ağlar (internet) üzerinden gelecek saldırılara karşı koruyan, iç ve dış ağlar arası ağ trafiğini (network) belirli kurallara göre denetleyen bir güvenlik mekanizmasıdır.

Günümüz teknoloji dünyasında firewall cihazları gelişerek komplike bir çözüm halinde sunulmaktadır. UTM (Unified Threat Management) şeklinde isimlendirilen “Birleşik Tehdit Yönetimi” olarak adlandırdığımız güvenlik cihazları son dönemin popüler güvenlik duvarları haline gelmiştir. Artık bu güvenlik duvarları IPS, IDS, Web Filtreleme, Uygulama Filtreleme, Hotspot, VPN, 5651 Log Yönetimi gibi özelliklere de sahip olarak karşımıza gelmektedir.

Güvenlik Kurulumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön